Operator maszyn CNC Żukowo - Kartuzy

Operator maszyn CNC Żukowo

Miasto: Ogłoszenia Kartuzy, Region: Lubelskie

wymagania:

-Wykształcenie techniczne ( mile widziane)
-Minimum rok doświadczenia w pracy na maszynach CNC
-Znajomość rysunku technicznego
-Obsługa urządzeń pomiarowych
-Mile widziane uprawnienie na suwnice
-Znajomość procesów obróbki skrawaniem

obowiązki:

-Obsługa maszyn
-Dbanie o porządek w miejscu pracy
oferujemy:

-Pracę na umowę o pracę
-Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
-Pracę w trybie 3 zmianowym
opis dodatkowy:

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@new-horizon.eu podając w treści wiadomości numer referencyjny NH/OMZ/0411. Do CV proszę dopisać klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)

Autor ogłoszenia

New Horizon

Telefon: 58 341 45 06