Technik farmaceutyczny - do apteki w Gniewie - Gniew

Technik farmaceutyczny - do apteki w Gniewie

Miasto: Ogłoszenia Gniew, Region: Lubelskie

PRAFARM - Biuro Rekrutacji Farmaceutów, wpisany jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3590.
Obecnie dla naszego Klienta - apteki w Gniewie poszukujemy technika farmaceutycznego.

Opis stanowiska:
Apteka działająca od 1991 roku, zlokalizowana w miejscowości Gniew n. Wisłą,
65 km od Gdańska
Właścicielem apteki jest Farmaceuta
Apteka typu A z recepturą
Program Kamsoft, dwa stanowiska ekspedycyjne
Praca zmianowa; 8.00 - 18.00
Dwie soboty w m-cu; 8.00 - 13.00
Zatrudnienie na pełen etat

Wymagania od kandydata:
Ukończony dwuletni staż
Wiedza merytoryczna poparta doświadczeniem
Umiejętności sprzedażowe - będą dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje:
Stabilne warunki zatrudnienia - Umowę o Pracę
Rozwój zawodowy poprzez podnoszenie kwalifikacji
Motywujący i atrakcyjny pakiet finansowy
Osobom zamiejscowym - mieszkanie służbowe

Uwagi:
Aplikacje do oferty oraz kontakt wyłącznie za pośrednictwem PRAFARM
Kandydaci PRAFARM otrzymują preferencyjne warunki i pełne wsparcie ze strony naszego biura, podczas procesu rekrutacyjnego.

Autor ogłoszenia

Krzysztof Wronowski

Telefon: 505 056 165