Au Pair- opieka nad dziećmi- Francja - Gdynia

Au Pair- opieka nad dziećmi- Francja

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

Chcesz się nauczyć języka francuskiego, poznać kulturę Francji i zwiedzić kraj? Zamieszkaj przez rok z francuską rodziną!!! Opiekując się dziećmi każdego dnia będziesz uczyć się języka francuskiego. W wolnym czasie będziesz mogła uczęszczać na kursy językowe lub zwiedzać słynne miejsca!!!

Wymagania:
- 18-30 lat,
- komunikatywna znajomość języka francuskiego lub bardzo dobra znajomość angielskiego
- doświadczenie w bezpośredniej opiece nad dziećmi
- mile widziane prawo jazdy
- brak nałogów, niezamężność, bezdzietność

Oferujemy:
- kieszonkowe 340 € /miesięcznie
- bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie u francuskiej rodziny
- opieka agencji podczas całego pobytu

Obowiązki:
- 9 – 12 miesięczny pobyt u francuskiej rodziny
- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez 25-30 h/tyg
- babysitting – nie więcej niż 3 wieczory/tyg
- pomoc w lekkich pracach domowych

Zaufaj naszemu doświadczeniu!!!
Juz od 12 lat nasza firma pośredniczy w organizacji wyjazdów Au pair!!!!

Autor ogłoszenia

Gawo

Telefon: 601 628 907/ 603 568 444

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Au Pair- opieka nad dziećmi- Francja