Osoby do pracy w charakterze Opiekuna/ki osoby starszej w Niemczech/Szwajcarii - Gdynia

Osoby do pracy w charakterze Opiekuna/ki osoby starszej w Niemczech/Szwajcarii

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umiejętność porozumiewania się z podopieczną podczas codziennych zajęć)
- Praktyczne doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
- Cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
- Mile widziane prawo jazdy

Zakres obowiązków:
-Sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach (m. in. w higienie osobistej
- Ogólne prace domowe, zakupy

Oferujemy:
- Współpracę z firmą o doskonałej renomie i stabilnej pozycji
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Zapraszamy wszystkie osoby pozytywnie nastawione oraz spełniające powyższe kryteria do złożenia swojej aplikacji (CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny) na adres: praca@cds.gdynia.pl. W temacie prosimy wpisać nazwę: Opiekunka osoby starszej – Niemcy/Szwajcaria
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 2002 Nr 101 poz. 926).

Autor ogłoszenia

Centrum Doradczo-Szkoleniowe

Telefon: 501-377-882

ZdjęciaZdjecia - Osoby do pracy w charakterze Opiekuna/ki osoby starszej w Niemczech/Szwajcarii