Mother’s Help Anglia - Londyn - Gdynia

Mother’s Help Anglia - Londyn

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

Rodzina z okolic Londynu poszukuję Mother’s Help do dwójki dzieci: 2 dziewczynek (2 i 6 lat).

Warunki:
- wiek powyżej 21 lat
- znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie w opiece nad dziećmi
- wykształcenie pedagogiczne będzie atutem
- prawo jazdy
- możliwość wyjazdu na 10 m-cy
- średni czas pracy to 8h dziennie (40-45 h/ tyg) + 2 lub 3 wieczory babysitting
- bezdzietność i stan wolny, brak nałogów

Oferujemy:
- kieszonkowe 175 funtów / tygodniowo
- bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
- opieka agencji podczas całego pobytu.

Obowiązki:
- opieka nad dziećmi (40 – 45 h/tyg)
- pomoc w lekkich pracach domowych
- rzetelne wykonywanie obowiązków zgodnie z harmonogramem ustalonym przez rodzinę goszczącą

Zaufaj naszemu doświadczeniu!!!
Juz od 12 lat nasza firma pośredniczy w organizacji wyjazdów Au pair!!!!

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie aplikacji na adres aupair@gawo.pl w tytule wpisując Nr. ref. MH/WB1 lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.gawo.pl z zaznaczeniem Nr ref. MH/WB1

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą promocyjną na naszej stronie internetowej.

Agencja Au Pair Gawo
ul. Skwer Kościuszki 17/19B/6
81-370 Gdynia
Tel. 058 629 75 16
Tel. kom. 601 628 907/603 568 444
Mail: aupair@gawo.pl
Skype: au-pair_gawo
www.gawo.pl

Autor ogłoszenia

GAWO

Telefon: 603 568 444

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Mother’s Help Anglia - Londyn