AU PAIR - PRACA I NAUKA W USA – PRZELOT W OBIE STRONY GRATIS! - Gdynia

AU PAIR - PRACA I NAUKA W USA – PRZELOT W OBIE STRONY GRATIS!

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

Mamy dla Ciebie świetną ofertę spędzenia roku w Stanach Zjednoczonych!
Pracując jako Au Pair w amerykańskiej rodzinie, opiekujesz się dziećmi, na pewno opanujesz biegle język angielski. Poza tym to niepowtarzalna okazja poznania kultury, zawarcia nowych znajomości i zwiedzenia najpopularniejszych miejsc w USA!!

Oferujemy
- bilet lotniczy w obie strony za darmo!!!
- 4-dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku (hotel ulokowany na Manhattanie)
- 783$/m-c kieszonkowego oraz bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
- 500$ stypendium na wybrany kurs w collegu
- pełne ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania:
- 18 -27 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)
- komunikatywna znajomość angielskiego
- międzynarodowe prawo jazdy
- ukończona szkoła średnia
- doświadczenie w opiece nad dziećmi
- brak nałogów, niezamężność i bezdzietność

Obowiązki:
- min. roczny pobyt u amerykańskiej rodziny
- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max 45 h/tyg
- babysitting – nie więcej niż 3 wieczory/tyg
- nauka na kursach językowych, zawodowych bądź innych

Aby uzyskać szczegóły oferty skontaktuj się z nami.
Organizujemy także wyjazdy Au Pair do krajów europejskich!

Nie czekaj zgłoś się już dziś!
Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej www.gawo.pl , napisz lub zadzwoń!

Autor ogłoszenia

Gawo

Telefon: 601 628 907/ 603 568 444