regionalny przedstawiciel handlowy - Gdynia

regionalny przedstawiciel handlowy

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

Polski producent i dystrybutor wysokiej klasy farb, farb do efektów specjalnych, tynków dekoracyjnych oraz narzędzi zatrudni kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego - rynek północny.

Zadania:
Realizowanie planów sprzedażowych firmy. Pozyskiwanie nowych kontrahentów, współpraca z sieciami handlowymi Castorama, Leroy Merlin, z architektami

Wymagania:
- minimum średnie wykształcenie
- znajomość branży
- doswiadczenie handlowe
- dobra znajomość MS Office

Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach umowy cywilno-prawnej
- dobre wynagrodzenie stałe oraz premia prowizyjna
- samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Aplikacje prosimy kierować na adres: pm@wroclaw.neo.pl
tel. 513718958, 666386338
www.pmwroclaw.firmeo.biz

Autor ogłoszenia

Personnel Multiservice

Telefon: 666386338

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - regionalny przedstawiciel handlowy