PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/DORADCA KLIENTA - Gdynia

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/DORADCA KLIENTA

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i rozwoju kompetencji pracowników, od 10 lat projektuje i wdraża instrumenty zarządzania zasobami ludzkimi. Nasz Klient to firma z branży meblarskiej, dla której poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref: P 070/09
Miejsce pracy: Trójmiasto

Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych i umów dla klientów,
• Budowanie relacji z Klientami,
• Kompleksowa obsługa punktów sprzedaży w regionie, realizacja zamówień,
• Realizowanie określonych celów sprzedaży,
• Prowadzenie działalności promocyjnej.

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie,
• Znajomość branży meblarskiej,
• Prawo jazdy kat. B,
• Dyspozycyjność, zaangażowanie, sumienność,
• Komunikatywność oraz ukierunkowanie na sukces.

Oferujemy:
• Atrakcyjny system wynagrodzeń,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Pracę w przyjaznej atmosferze,
• Samodzielne stanowisko w pracy w stabilnej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczonym numerem referencyjnym, preferowanym regionem pracy i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: jlelwic@perfectconsulting.pl Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/DORADCA KLIENTA