Praca - Przedstawiciel handlowy - Gdynia

Praca - Przedstawiciel handlowy

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:

Wdrażanie strategii sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych odbiorców na przydzielonym terenie
Osiąganie wyznaczonych przez przełożonego celów sprzedażowych
Budowanie długofalowych relacji oraz obsługa klientów
Prowadzenie negocjacji handlowych
Dbanie o ekspozycję produktów i materiałów informacyjnych
Rzetelne raportowanie wyników
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie (dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe)
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Bardzo wysoka kultura osobista, prezencja
Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
Umiejętność nawiązywania kontaktów
Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Zaangażowanie w realizowaniu założonych celów, samodyscyplina i dyspozycyjność
Prawo jazdy kategorii B (min.1 rok praktyki)
Mile widziany własny samochód, ale jest możliwość wynajęcia od firmy
Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

Oferujemy:

Umowę zlecenie
Atrakcyjny system wynagrodzeń (stałe wynagrodzenie i dodatkową premię adekwatną do wyników)
Dobre warunki pracy w młodym, kreatywnym zespole

Warunki współpracy chcielibyśmy omówić z kandydatami osobiście w siedzibie naszej firmy w Rybniku woj. Śląskie

Więcej informacji pod numerem telefonu: (32) 755 77 78 wew. 23

Autor ogłoszenia

Juwel Polska Sp. z o.o.

Telefon: (32) 755 77 78