Doradca Handlowy - Gdynia

Doradca Handlowy

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z kluczowych producentów wózków widłowych, poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: DH/03/2017/GDA

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania na tym stanowisku:

- wyszukiwanie i pozyskiwanie Klientów w wyznaczonym regionie sprzedaży (Gdynia i okolice),
- realizacja wyznaczonych celów sprzedaży w wyznaczonym regionie,
- przygotowanie ofert dla Klientów i negocjowanie cen sprzedaży wózków widłowych,
- profesjonalna obsługa Klientów,
- przygotowanie sprawozdań i raportów z przeprowadzonych spotkań i zrealizowanych działań,
- uczestniczenie w targach i wystawach organizowanych przez Pracodawcę.

Oczekiwania:

- wykształcenie min. średnie,
- doświadczenie w obsłudze Klienta lub pracy na stanowisku handlowca w branży budowlanej, produkcyjnej i rolniczej,
- prawo jazdy kat. B oraz kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego albo niemieckiego,
- dobra znajomość MS Office,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, efektywność,
- umiejętność pracy pod presją czasu, gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie stałe + prowizję od wyników sprzedaży,
- program BenefitSystem,
- po przepracowaniu 6 m-cy bogaty pakiet opieki medycznej,
- narzędzia pracy-telefon i samochód.

CV proszę kierować na anna.wisniewska@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Autor ogłoszenia

Adecco Poland