Praca z domu - Zdalny Konsultant Telefoniczny (ze znajomością języka obcego) - Gdynia

Praca z domu - Zdalny Konsultant Telefoniczny (ze znajomością języka obcego)

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

Zdalny Konsultant Telefoniczny(ze znajomością języka obcego)
Miejsce Pracy: cała Polska-praca zdalna wykonywana z domu

Opis stanowiska:
- Tworzenie bazy danych klientów zagranicznych
- Telefoniczne oferowanie usług firmy, pozyskiwanie klientów

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
- bardzo dobra znajomość jednego z języków(angielski, niemiecki, francuski)
- otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
- samodzielność,

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie, umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- szkolenia,
- stałe wynagrodzenie(plus premia uzależniona od wyników)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z nr ref. lub nazwą stanowiska na adres: k.przepiorzynska@a-trybut.eu
(prosimy zaznaczyć posiadany stopień niepełnosprawności w CV lub treści wiadomości)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Autor ogłoszenia

A-Trybut

Telefon: 327213939