Operator maszyn obrabiających - praca w Belgii - Gdynia

Operator maszyn obrabiających - praca w Belgii

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą w Belgii na stanowisku:

Operator maszyn obrabiających: wiertarka kolumnowa oraz frezarka (praca w stoczni)

Miasto: Belgia / Nieuwpoort

Zadania:

Praca w stoczni – dział tokarnia - przy obsłudze maszyn wiercących i frezujących.
Praca z dużymi maszynami przy obróbce dużych elementów metalowych wykorzystywanych przy budowie statków (większe części odlewane lub konstrukcje spawane, zbiorniki)

Oczekiwania wobec kandydatów:

- Minimum 3-5 letnie doświadczenie przy obsłudze w/w maszyn zdobyte w przemyśle stoczniowym
- Znajomość rysunku technicznego
- Podstawowa znajomość języka angielskiego
- Gotowość do szybkiego wyjazdu i na dłuższy okres czasu

W zamian oferujemy:

- Stawkę wyjściową: 12 euro brutto/godz.
- Umowę o pracę wg belgijskich standardów z pełnymi świadczeniami
- Długoterminowy kontrakt z możliwością zatrudnienia na stałe
- Pracę w pełnym wymiarze godzin z możliwością pracy w nadgodzinach
- Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności oraz organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do składania aplikacji języku polskim oraz ANGIELSKIM osobiście albo przesłania ich na adres biura lub emailem:
air.szczecin@adecco.com lub o kontakt telefoniczny 091 431 42 66

Informacja dotyczy oferty pracy tymczasowej za granicą. Adecco jest agencją pracy tymczasowej. Numery wpisu do rejestru agencji: 364/1b (agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych), 364/2 (agencja doradztwa personalnego), 364/3 (agencja pracy tymczasowej).
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r.
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Autor ogłoszenia

Patrycja Więk

Telefon: 091 431 42 66