SPECJALISTA DS. OPERACYJNYCH LOTNICTWA CYWILNEGO - Gdynia

SPECJALISTA DS. OPERACYJNYCH LOTNICTWA CYWILNEGO

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: GDYNIA
Nr ref.: SDOLC/03/10

Cel pracy:
Kompleksowe przygotowanie dokumentacji lotniska cywilnego, oraz uczestniczenie w opracowaniu dokumentacji lotniska.

Obowiązki:
* przygotowanie dokumentacji lotniska cywilnego
* koordynacja zarządzania służbami
* współuczestniczenie w opracowaniu modelu organizacyjnego portu lotniczego
* przygotowanie i wdrożenie programu przeszkolenia personelu operacyjnego portu lotniczego
* współpraca z instytucjami państwowymi w zakresie uruchomienia działalności operacyjnej portu lotniczego

Wymagania:
* Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji dla lotnisk
* Wykształcenie średnie poparte doświadczeniem na podobnym stanowisku
* Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku w polskim porcie lotniczym
* Znajomość przepisów regulujących zasady funkcjonowania lotnisk oraz służb lotniskowych
* Dobra znajomość języka angielskiego
* Wymagane kursy i szkolenia niezbędne do podjęcia pracy:
* Ukończone kursy organizowane przez ULC
* Ukończone kursy organizowane przez ICAO
* Ukończone kursy organizowane przez IATA

Oferta:
* Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej Spółce,
* Umowa o pracę lub inną wybraną przez kandydata formę współpracy
* Wynagrodzenie podstawowe 4000 – 4500 netto
realizacja ciekawych zadań i projektów oraz możliwości rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury
* Notebook
* Służbowy telefon komórkowy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: pomorze@interimax.com.
W tytule maila proszę wpisać „SDOLC/03/10”
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 27.03.2010 r.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
 INTERIMAX Sp. z. o. o.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Autor ogłoszenia

Marta Fabiszak