Wykładanie towaru - Gdynia Riviera - Gdynia

Wykładanie towaru - Gdynia Riviera

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

Obecnie dla naszego Klienta, jednej z największych globalnych firm FMCG, poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Merchandiser stacjonarny

Numer ref.: SE/03/2017/GDA

Miejsce pracy: Gdynia Riviera

Zadania na tym stanowisku:
- dbanie o doskonałą ekspozycję produktów Klienta w podległych sklepach,
- dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie i zgodne z polityką lokowanie/układanie/prezentowanie produktów na półkach sklepowych,
- aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży w podległym sklepie,
- raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT.

Wymagania:
- doświadczenia w obszarze merchandisingu, sprzedaży, handlu, bezpośredniej obsługi Klienta,
- aktualna książeczka sanepidowska - wymóg konieczny,
- umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe – radzenie sobie z obiekcjami Klientów
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 lub 8:00-16:00.

Oferujemy:
- umowę zlecenie, stawkę podstawową + premię,
zatrudnienie od zaraz do końca kwietnia (z możliwością przedłużenia),
- telefon wraz z systemem do raportowania,
- pracę w atrakcyjnej lokalizacji - Gdynia CH Riviera.

CV proszę kierować na anna.wisniewska@adecco.com
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Autor ogłoszenia

Adecco Polska

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Wykładanie towaru - Gdynia Riviera