SAMODZIELNA KSIĘGOWA - Gdynia

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta z branży księgowej poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Samodzielna Księgowa
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: SK/09/10

Cel pracy:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało samodzielne prowadzenie księgowości kilku klientów biura rachunkowego, oraz utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z klientami i organami skarbowymi. Sporządzanie sprawozdań finansowych.

Obowiązki:

Kompleksowe prowadzenie księgowości
Kwartalne sporządzanie bilansu
Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT)
Rejestrowanie dokumentów

Wymagania:

Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnej Księgowej w biurze rachunkowym (doświadczenie 5-letnie będzie dodatkowym atutem)
Znajomość ustawy o rachunkowości
Umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych
Znajomość programu CDN OPTIMA
Wykształcenie wyższe kierunkowe
Mile widziane uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

Bardzo dużej samodzielności otwartości i komunikatywności
Umiejętności planowania oraz samodzielnej organizacji pracy
Dużej dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
Systematyczności w pracy
Wysokiej motywacji do pracy
wysokiej kultury osobistej

Oferta:

Stabilne zatrudnienie w biurze rachunkowym z tradycjami (umowa o pracę)
Unormowany czas pracy (godz. 8.00-16.00)
Wynagrodzenie zasadnicze od 3800 do 4200 PLN brutto
Awans na stanowisko Głównej Księgowej
Możliwość otrzymania premii uznaniowej
Rozwój dzięki profesjonalnym szkoleniom

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres: pomorze@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „SK/09/10”
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 30.09.2010
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".

Autor ogłoszenia

Interimax sp. z o.o.

Telefon: 583017370