Zatrudnię: szef zmiany, kelner, kucharz, szef kuchni, kurier / dostawca, pizzerman - Gdynia

Zatrudnię: szef zmiany, kelner, kucharz, szef kuchni, kurier / dostawca, pizzerman

Miasto: Ogłoszenia Gdynia, Region: Lubelskie

POLREST S.A.
Poszukuje do nowo powstałej sieci PIZZERII w Gdyni:

SZUKAMY OSOBY:

- Z doświadczeniem w gastronomii najlepiej pizzeria.
- Ze znajomością języka obcego (mile widziane).
- Posiadającej duże zaangażowanie oraz samodzielność.
- Posiadającą zdolność organizacji pracy własnej jak i innych.
- Z doświadczeniem w zarządzaniu grupą pracowników.
- Dyspozycyjnej, z zapałem, pracowitej i odpowiedzialnej
- Lubiącej nowe wyzwania i chętnie uczącej się nowych rzeczy.
- Potrafiącej pracować pod presją czasu.

OBOWIĄZKI:

- Zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta.
- Tworzenie w lokalu przyjaznej atmosfery zarówno dla gości jak i pracowników.
- Sporządzanie zamówień towarów.
- Przeprowadzenie inwentaryzacji.
- Czuwanie nad pracą podległych pracowników.
- Zastępowanie kierownika lokalu podczas jego nie obecności.

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie płacone w terminie
- Narzędzia potrzebne do wykonywania jak najlepiej swoich obowiązków.
- Prace w miłej i przyjaznej atmosferze.

FORMA KONTAKTU:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv i listu motywacyjnego wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na
przetwarzanie przez Polrest S.A danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych
na adres mailowy: tomasz.strzezewski@tlen.pl w tytule wpisując wybrane stanowisko.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w ciągu dwóch tygodni.

Zapraszamy do owiedzin strony internetowej jednego z naszych oddziałów: www.invitopizza.pl

Autor ogłoszenia

Tomasz Strzeżewski