TRENER - Gdańsk

TRENER

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

PERSPECTA to ogólnopolska firma szkoleniowo – badawcza. W związku z rozwojem poszukujemy osób do współpracy przy realizacji nowych projektów szkoleniowych m.in. sprzedaż, umiejętności interpersonalne, zarządzanie, zarządzanie projektami, logistyka, zamówienia publiczne, zarządzanie produkcją i inne.
Jeśli jesteś trenerem i specjalizujesz się w jednym z powyższych lub innych obszarów prześlij CV z dopiskiem wybranego obszaru szkoleniowego.

TRENER
Nr ref.:4 /2018
Miejsce pracy: woj. pomorskie/ cały kraj

Zakres obowiązków:

 Przygotowanie programu szkoleniowego w oparciu o potrzeby klienta
 Opracowywanie materiałów i ćwiczeń dopasowanych do projektu
 Realizacja szkoleń
 Tworzenie raportów po szkoleniowych

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe
 Min. dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń poparte referencjami
 Komunikatywna znajomość j. angielskiego
 Mile widziane certyfikaty potwierdzające umiejętności trenerskie
 Bardzo dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie
 Wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

 Współpracę przy realizacji projektów szkoleniowych – na terenie woj. pomorskiego i całego kraju
 Rozliczenie za zrealizowane szkolenie na podstawie własnej działalności gospodarczej bądź umowy o dzieło
 Referencje po każdym zakończonym projekcie szkoleniowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z tematami realizowanych wcześniej szkoleń popartych referencjami (warunek konieczny) na adres: rekrutacja@perspecta.pl.

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Autor ogłoszenia

Perspecta

Telefon: 58 783 89 49