Pracownik Punktu Obsługi Klienta - Gdańsk

Pracownik Punktu Obsługi Klienta

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy czterech Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

PRACOWNIK POK
(PUNKT OBSŁUGI KLIENTA)

MIEJSCE PRACY: GDAŃSK
Nr ref.: PPOK/03/10

Zadania:

* planowanie optymalnych tras i czasów dostaw zleceń transportowych oraz montażowych
* wprowadzanie zleceń do systemu IT
* bieżąca obsługa Klientów
* kontrola realizacji bieżących zleceń transportowych i montażowych

Obowiązki:

* obsługa systemu IT
* obsługa Klientów
* współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług
* odpowiedzialność za utarg

Wymagania:

* Wykształcenie minimum średnie
* Silna orientacja na potrzeby Klientów
* zdolność planowania i analitycznego myślenia
* obsługa komputera/MS Office/ i urządzeń biurowych
* umiejętność pracy w zespole
* umiejętność radzenia sobie ze stresem
* umiejętność pracy pod presją czasu
* samodzielność
* umiejętność organizowania własnego czasu pracy
* umiejętność szybkiego uczenia się
* łatwość w nawiązywaniu kontaktów
* umiejętność radzenia sobie bezpośrednio z obsługą „trudnego klienta”
* Dyspozycyjności 7 dni w tygodniu
* Uprzejmość, opanowanie, wysoka kultura osobista, pogoda ducha, entuzjazm do wykonywanej pracy, nieustanne dążenie do podnoszenia własnych kwalifikacji.

Mile widziane:

* znajomość topografii Trójmiasta
* komunikatywna znajomość j. angielskiego
* szkolenia z zakresu obsługi Klienta
* obsługa kasy fiskalnej

Oferta:

* Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej Spółce
* Umowa o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy (pełen etat)
* Po 3 miesięcznym okresie próbnym umowę stałą
* Bardzo dobre wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności
* Szkolenia
* System pracy 7 dni w tygodniu (pon. - niedz.)
* Godziny pracy 9.00 – 21.00
* Praca w systemie „dwa na dwa” (co dwa dni, dwa dni wolne)
* Wyżywienie

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: pomorze@interimax.com.
W tytule maila proszę wpisać „PPOK/03/10”

Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 08.04.2010 r.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
INTERIMAX Sp. z. o. o.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Autor ogłoszenia

Marta Fabiszak