Samodzielny/a Księgowy/a Nr ref.: 02/2021 - Gdańsk

Samodzielny/a Księgowy/a Nr ref.: 02/2021

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

PERSPECTA to firma specjalizująca się w realizacji szkoleń audytów oraz badań marketingowych. Obecnie do biura rachunkowego, poszukujemy osób na stanowisko:

Samodzielny/a Księgowy/a
Nr ref.: 02/2021
Miejsce pracy: Gdańsk

Jesteśmy biurem rachunkowym z 20 letnim doświadczeniem. Obecnie firma zatrudnia 7 pracowników. Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie „samodzielna” nie tylko z racji nazwanego stanowiska, ale będzie potrafiła zorganizować sobie pracę, umiejętnie ustalając właściwe priorytety. Samodzielnie także będzie rozwiązywała problemu i optymalizowała zadania.

Oferujemy:
• Praca na 1/2 etat z możliwością zatrudnienia na cały etat po okresie próbnym
• Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej
• Kompleksowe narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Praca również dla osób na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym

Zakres obowiązków:
• Obsługa księgowa i wsparcie merytoryczne pracowników księgowości w firmach produkcyjno - handlowych rozliczanych w Rachmistrzu GT i Rewizorze GT
• Weryfikacja dokumentów dostarczanych przez klientów
• Uzgadnianie sald kont – syntetyka/ analityka/ rozrachunki/ środki trwałe
• Ustalanie zapłaconych podatków z Urzędem Skarbowym
• Archiwizacja dokumentów księgowych oraz sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych
• Prace administracyjno – biurowe (wysyłka poczty, wydruki dokumentów klientów, deklaracji)

Wymagania zawodowe:
• Bardzo dobra znajomość oprogramowania INSERT GT
• Podstawowa znajomość VAT + PDOF
• 3-letnie doświadczenie w księgowości i podstawowa znajomość Ustawy o Rachunkowości
• Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
• Bardzo dobra znajomość edytor tekstu i arkusze kalkulacyjne
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz sumienność

Napisz do nas, jeśli lubisz zawód księgowego nawet, jeśli Twoje doświadczenie wymaga jeszcze dopracowania. Chętnie zainwestujemy w Twój rozwój zawodowy. W zamian oczekujemy zaangażowania w pracę, sumienności i skrupulatności. Ponad wszystko jednak poszukujemy osób wzorowo uczciwych, którym będziemy mogli zaufać na długie lata współpracy.

Dla kogo ta praca nie jest:
Jeśli szukasz „zaczepienia” się na pewien czas aby nauczyć się zawodu lub realizować swoją indywidualną ścieżkę kariery, to oszczędź czasu sobie i nam. Również jeśli nie lubisz pracy księgowego i będziesz ją wykonywać z udręczeniem tylko dlatego, że musisz, a tak naprawdę marzysz o innej pracy, to również nie warto do nas pisać.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@perspecta.pl . W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”. Administratorem Danych Osobowych jest PERSPECTA z siedzibą w Gdańsku (kontakt: ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508). Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Autor ogłoszenia

Perspecta