PRACOWNIK HANDLOWY - Gdańsk

PRACOWNIK HANDLOWY

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

Nasz Klient - dynamicznie rozwijająca się firma z biuro-serwisowej, reprezentująca na polskim rynku wielu największych i międzynarodowych producentów , będąca ogólno światowym koncernem, zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownika Handlowego

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
• Kompleksowa obsługa klienta hurtowego
• Wykonywanie powierzonych zadań dla potrzeb obsługi sprzedaży.
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Współpraca z pozostałymi pracownikami handlowymi w zakresie opieki nad klientami
• Współpraca z pracownikami magazynu – kontrola stanów magazynowych
• Kontakty z dostawcami

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku pracownika handlowego w hurtowni, salonie lub sklepie z branży biuro-serwisowej
• znajomość branży, produktów oraz dostawców materiałów
• wykształcenie minimum średnie
• łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
• umiejętności prowadzenia negocjacji, umiejętności organizacyjne i logistyczne
• komunikatywność, punktualność, umiejętność stosowania kompromisowej postawy
• bardzo dobra umiejętność posługiwania się Excel’em

Oferujemy:
• wynagrodzenie stałe oraz korzystny system prowizyjny jak i premiowy,
• pracę w korporacji międzynarodowej,
• szerokie perspektywy rozwoju zawodowego

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetworzenie danych osobowych na podany niżej adres mailowy.

aplikacja@aboutyou.pl

z podaniem nr ref. PRACOWNIK HANDLOWY

Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).\"