Księgowy/a KPiR - Gdańsk

Księgowy/a KPiR

Miasto: Ogłoszenia Gdańsk, Region: Lubelskie

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Przedstawiamy ogłoszenie naszego klienta – biura rachunkowego, poszukującego osób na stanowisko:

Nr ref.: 73/12/2016
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
• Samodzielna obsługa KPiR w firmach produkcyjno – handlowo - usługowych
• Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
• Samodzielne księgowanie dokumentów
• Sporządzanie deklaracji podatkowych
• Bezpośrednia współpraca z Klientami

Wymagania:
• Mile widziana podstawowa znajomość oprogramowania INSERT Rachmistrz
• Praktyczna znajomość przepisów z zakresu podatków
• 3-letnie doświadczenie w obsłudze KPiR
• Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
• Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
• Dobra znajomość MS Office
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz sumienność

Oferujemy:
• Praca na pełen etat (umowa o pracę) lub jako praca dodatkowa
• Elastyczny czas pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@perspecta.pl . W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Autor ogłoszenia

Perspecta

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Księgowy/a KPiR