Mobilny Doradca Klienta Indywidualnego - Łomża

Mobilny Doradca Klienta Indywidualnego

Miasto: Ogłoszenia Łomża, Region: Lubelskie

Doradca Klienta Indywidualnego
numer referencyjny oferty: DKI/NC/łomża

Zadania:
• Aktywna sprzedaż usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych;
• Promowanie usług naszych partnerów;
• Realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
• Pozytywne nastawienie;
• Dobra organizacja pracy własnej;
• Doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Miłą atmosferę pracy w młodym zespole;
• Atrakcyjny system wynagrodzenia;
• Elastyczne godziny pracy;
• System szkoleń.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@neptuncenter.pl
W temacie wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego oferty.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt: 508-266-772 lub 022 371-89-51

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Autor ogłoszenia

Karolina Karasińska

Telefon: 508266772