Supervisor - Łomża

Supervisor

Miasto: Ogłoszenia Łomża, Region: Lubelskie

Podlaska Agencja Promocji poszukuje Supervisora do koordynowania akcji promocyjnych i merchandisingowych na terenie Łomży.
Opis stanowiska:
organizacja i koordynacja akcji promocyjnych
utrzymanie kontaktów z klientami
rekrutacja i szkolenie personelu
Wymagania:
baza lub rekrutacja hostess , merchandiserów
dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
dostęp do Internetu
dyspozycyjność
prawo jazdy kat. B i samochód

Oferujemy:
dodatkową pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość rozwoju zawodowego
Aplikacje zawierające CV oraz aktualne zdjęcie prosimy przesyłać na adres:

pap@akcja.pl
www.papakcja.pl
Kom. 600397451
Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)\".