Centrum Odszkodowań Meritum Group - Łomża

Centrum Odszkodowań Meritum Group

Miasto: Ogłoszenia Łomża, Region: Lubelskie

Zadania:
Jeśli chcesz pomóc poszkodowanych w wypadkach i innych zdarzeniach losowych?
Przyczynić się do uzyskania należnego im odszkodowania we właściwej wysokości?
Wiesz jak do nich dotrzeć? Przyłącz się do nas!
Wymagania:
• Minimum średnie wykształcenie
• Dostęp do Internetu
• Umiejętność obsługi komputera
• Ambicja i wysoka kultura osobista
• Osoba dyspozycyjna, sumienna, kreatywna i uczciwa
• Wysokie zaangażowanie oraz samoorganizacja
• Preferowani emerytowani i obecni policjanci, pracownicy służby zdrowia, rehabilitanci, specjaliści BHP, pracownicy firm ubezpieczeniowych

Oferujemy:
• Pracę dla wiodącej na rynku Kancelarii
• Szkolenia ze standartów sprzedaży i obsługi klienta
• Wysoki system prowizyjny
• Możliwość zatrudnienia etatowego.
• Dla osób ambitnych istnieje możliwość otwarcia własnego punku Kancelarii.

Tel.85-734-13-41 lub 604-189-111
odszkodowania10@onet.pl

Autor ogłoszenia

Meritum Group

Telefon: 85-734-13-41