Doradca Finansowo-Ubezpieczeniowy - Łomża

Doradca Finansowo-Ubezpieczeniowy

Miasto: Ogłoszenia Łomża, Region: Lubelskie

FUTURA Niezależne Doradztwo Finansowe to firma o ugruntowanej pozycji na rynku finansowo-ubezpieczeniowym.

Dla firmy FUTURA poszukujemy osób na stanowisko:

Oferujemy:
•Ciekawą pracę z ludźmi,
•Wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
•Wsparcie telemarketingu,
•Nagrody, wyróżnienia, bonusy,
•Przemyślaną i szybką ścieżkę kariery,
•Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
•Możliwość budowania swojego zespołu;

Zadania:
•Profesjonalne doradztwo klientom indywidualnym i biznesowym,
•Pozyskiwanie nowych klientów,
•Realizacja założonych planów sprzedażowych;

Oczekujemy:
•Wykształcenia minimum średniego (mile widziane wyższe),
•Komunikatywności,
•Kreatywności i przedsiębiorczości,
•Wysokiej kultury osobistej,
•Zaangażowania.

Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług mile widziane.

Informacje dodatkowe:
Aplikacje zawierające CV (najlepiej ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: sekretariat@biznes-biuro.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Autor ogłoszenia

FUTURA NDF