Pracownik produkcji - Hajnówka - Hajnówka

Pracownik produkcji - Hajnówka

Miasto: Ogłoszenia Hajnówka, Region: Lubelskie

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji
Miasto: Hajnówka

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- prace pomocnicze i porządkowe w magazynie
- segregacja uszkodzonych paczek
- rozwożenie paczek przepakowanych w odpowiednie miejsca składowania;
- zabezpieczenie towarów do załadunku
- odbiór palet z linii produkcyjnej
- przemieszczanie towarów wewnątrz fabryk
- rozładunek i załadunek towarów wychodzących z magazynu
- kontrola i weryfikacja paczek

WYMAGANIA:
- uprawnienia na wózki widłowe,
- doświadczenie w pracy na magazynie
- motywacja
- rzetelność
- dokładność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- umowa zlecenie
- praca 6 dni w tygodniu po 8-12 godz.
- stawka 13,50 brutto/h

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja1@issp.pl lub zadzwoń: 668018030

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

Autor ogłoszenia

ISSP

Telefon: 713778800

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik produkcji - Hajnówka