DORADCA BIZNESOWY PLAY - Ciechanowiec

DORADCA BIZNESOWY PLAY

Miasto: Ogłoszenia Ciechanowiec, Region: Lubelskie

Dealer telefonii komórkowej PLAY „i4-Mobile” poszukuje firm, osób do sprzedaży oferty biznesowej poprzez Doradców Biznesowych na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków:
•pozyskiwanie nowych i utrzymywanie obecnych Klientów
•badanie potrzeb Klientów
•zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
•realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:
•posiadanie własnej firmy/gotowość jej założenia
•wykształcenie min.średnie
•obsługa komputera
•prawo jazdy kat.B
•własny komputer i auto
•wysoka kultura osobista

Oferujemy:
•współpracę w strukturach stabilnej i prężnie rozwijającej się firmy
•umowa zlecenie, prowizyjny system wynagrodzeń
•narzędzia pracy po okresie próbnym
•możliwość rozwoju, szkolenia

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zgłoszeniowej na adres e-mail: biznes.play@i4-mobile.pl z dopiskiem w temacie: \"Doradca CIECHANOWIEC\"

Autor ogłoszenia

i4-mobile

Telefon: 534833599

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - DORADCA BIZNESOWY PLAY