SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PLAY W BIELSKU PODLASKIM - Brańsk

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PLAY W BIELSKU PODLASKIM

Miasto: Ogłoszenia Brańsk, Region: Lubelskie

Dealer telefonii komórkowej PLAY „i4-Mobile” poszukuje osób do pracy w Salonie Play w Bielsku Podlaskim na stanowisku
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:
•pozyskiwanie nowych i utrzymywanie obecnych Klientów
•zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
•sprzedaż telewizji cyfrowej „N-TV”, akcesoriów do telefonów oraz Pre-Paid

Wymagania:
•wykształcenie wyższe
•obsługa komputera

Oferujemy:
•współpracę w strukturach stabilnej i prężnie rozwijającej się firmy
•stały oraz prowizyjny system wynagrodzeń
•możliwość rozwoju, szkolenia

W przypadku zainteresowania naszą ofertą i chęci uzyskania informacji szczegółowych prosimy o przesłanie aplikacji zgłoszeniowej na adres e-mail: biznes.play@i4-mobile.pl z dopiskiem w temacie: \"Specjalista BIELSK PODLASKI\"

Autor ogłoszenia

i4-Mobile

Telefon: 790030672

ZdjęciaZdjecia - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PLAY W BIELSKU PODLASKIM