DORADCA BIZNESOWY PLAY - Bielsk Podlaski

DORADCA BIZNESOWY PLAY

Miasto: Ogłoszenia Bielsk Podlaski, Region: Lubelskie

Salon telefonii komórkowej PLAY (Bielsk Podlaski, ul. Mickiewicza 60/13) poszukuje osób do sprzedaży oferty biznesowej na terenie Bielska Podlaskiego i okolic.

miejsce pracy: Bielsk Podlaski i okolice

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie nowych i utrzymywanie obecnych Klientów w terenie
• badanie potrzeb Klientów
• zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
• realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• umiejętność obsługi komputera
• prawo jazdy kat. B, własne auto
• własny komputer
• wysoka kultura osobista
Oferujemy:
• pracę pod szyldem stabilnej i prężnie rozwijającej się sieci telefonii komórkowej
• umowa zlecenie- prowizyjny system wynagrodzeń lub umowa o pracę
• udostępnienie narzędzi pracy po okresie próbnym
• możliwość rozwoju, szkolenia

W przypadku zainteresowania naszą ofertą i chęcią uzyskania informacji szczegółowych prosimy o przesłanie aplikacji zgłoszeniowej na adres e-mail: bielskpodlaski@i4-mobile.pl z dopiskiem w temacie: \"Doradca Bielsk Podlaski\"

Autor ogłoszenia

Salon PLAY

Telefon: 503 155 608