Praca w Holandii - Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych, mile widziane prawo jazdy - Białystok

Praca w Holandii - Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych, mile widziane prawo jazdy

Miasto: Ogłoszenia Białystok, Region: Lubelskie

Miejsce pracy: HOLANDIA, Limburgia, okolice Venlo

Agencja Pracy Tymczasowej Get Job poszukuje osób do:
Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych

OPIS STANOWISKA:
Do obowiązków pracownika będzie należała:
pielęgnacja i zbiór ogórków szklarniowych – na platformie (zbiór, podwiązywanie, obcinanie, opuszczanie)

WYMAGANIA:
motywacja do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki
wymagane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku
mile widziane prawo jazdy kat. B
sprawność manualna
zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie!!! 9,94 euro/h brutto
opiekę polskiego rezydenta
możliwość zorganizowania zakwaterowania
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV lub skontaktuj się z naszym biurem od 8:00 do 16:00
Paulina: p.grell@getjob.com.pl +48 510 242 586

Autor ogłoszenia

Get Job

Telefon: +48 510 242 586

ZdjęciaZdjecia - Praca w Holandii - Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych, mile widziane prawo jazdy