Współpraca z Fm Group - Białystok

Współpraca z Fm Group

Miasto: Ogłoszenia Białystok, Region: Lubelskie

Zapraszam do współpracy z firmą Fm Group. Kupuj dla siebie taniej markowe produkty. Sprzedawaj i zarabiaj na marży 43 %
Wymagania :

* Ukończone 18 lat !

Opis stanowiska

* Poszukujemy młodych i dynamicznych osób do podjęcia współpracy !
* Firma FM Group zajmuje się sprzedażą perfum, kosmetyków, chemią gospodarczą, oraz telefonią komórkową.
* W ofercie mamy zamienniki oryginalnych perfum, balsamy, żele i wiele innych produktów.
* Praca polega na bezpośredniej sprzedaży produktów.
* Dodam że rejestracja jest DARMOWA i trwa dosłownie chwilkę
* Nie ma się nic do stracenia ale warto spróbować i przy okazji mieć dla siebie taniej produkty FM Group.

Oferujemy :

* DARMOWĄ REJESTRACJĘ !
* Wysokie wynagrodzenie !
* Swobodne działania !
* Elastyczny czas pracy !

Więcej informacji www.praca-fm.pl

Kontakt: tel 723-764-295
e-mail mlmfm@poczta.fm
gg 312852

Autor ogłoszenia

Arek

Telefon: 723764295