supervisor - Białystok

supervisor

Miasto: Ogłoszenia Białystok, Region: Lubelskie

Cursor S.A. jest liderem wśród firm zajmujących się świadczeniem usług wsparcia sprzedaży i marketingu: merchandising, outsourcing sił sprzedaży, animacje, promocje oraz logistyka dla firm między innymi z branż: FMCG, telekomunikacja, farmacja, bankowość i finanse czy budownictwo.

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na www.cursor.pl.

W związku z rozwojem współpracy z jednym z naszych Klientów w międzynarodowych sieciach handlowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

supervisor

teren działania: Białystok i okolice

nr ref. BSK/0111

Zakres obowiązków:

 bieżący nadzór nad pracą merchandiserów
 organizacja i prowadzenie podstawowych szkoleń o produktach i standardach ekspozycyjnych
 rekrutacja i wprowadzanie nowych osób do pracy
 nadzór nad prawidłowością wykonywanych zleceń
 nadzór nad zachowaniem standardów ekspozycyjnych i procedur
 bieżąca współpraca z kierownikami stoisk
 sporządzanie raportów
 nadzór nad akcjami promocyjnymi

Wymagamy:

 rzetelności i odpowiedzialnego podejścia do pracy
 systematyczności, punktualności i komunikatywności
 dyspozycyjności
 aktualnej książeczki z badaniami Sanepidu
 prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

 elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących
 możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży handlowej
 możliwość rozwoju i awansu
 praca w ramach umowy zlecenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz zaznaczonym numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres:

rekrutacja@merchandiser.com.pl

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

Cursor S.A.

Telefon: 22 335 24 49