Sprzedawca Białystok - Białystok

Sprzedawca Białystok

Miasto: Ogłoszenia Białystok, Region: Lubelskie

Nasz Klient, ogólnopolska firma handlowa, obecna na rynku Polski od wielu lat, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA BIAŁYSTOK

OPIS STANOWISKA:
Głównym zadaniem sprzedawcy jest:
• obsługa klienta w sklepach firmowych, doradztwo przy doborze sprzedawanych produktów, a wszystko w oparciu o obowiązujące standardy obsługi i szkolenia
• pomoc kierownikowi sklepu w prowadzeniu placówki.

ZAPEWNIAMY:
• Umowę o pracę
• Premie zadaniowe
• Pracę w kolektywnym zespole
• Stabilną pracę w firmie o dużym zasięgu
• Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

OCZEKUJEMY:
• Doświadczenia w kontaktach z klientami
• Wykształcenie minimum średniego
• Mile widziane: sprzedażowe doświadczenie w branży meblowej, odzieżowej, samochodowej, telekomunikacyjnej, optycznej, sprzedaży ubezpieczeń lub w bankowości detalicznej, wcześniejsza praca w firmie posługującej się standardami jakości
• Jeśli jesteś absolwentem wówczas interesuje nas Twoja dodatkowa aktywność i działalność szkolna i pozaszkolna, prace tymczasowe, wakacyjne i inne

TWOIM ATUTEM BĘDZIE:
• Motywacja i wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Systematyczność, dokładność
• Znajomość obsługi komputera

Jeśli chcesz pracować wśród ludzi pogodnych, ambitnych i doświadczonych, jeśli chcesz się od nas uczyć i przekazać nam swoje doświadczenie lub zapał do pracy, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz ze zdjęciem na adres mailowy :

biuro@praca4you.com.pl

z podaniem nr ref. SPRZEDAWCA/ BIAŁYSTOK
Do wysyłanej oferty proszę niezbędnie załączyć niniejszą klauzulę:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).\"

Autor ogłoszenia

About You

Telefon: 058 661 49 69