Specjalista ds. odszkodowań - Białystok

Specjalista ds. odszkodowań

Miasto: Ogłoszenia Białystok, Region: Lubelskie

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości technik komunikacyjnych i sprzedażowych
- budowania pozytywnych i długofalowych relacji z klientem
- konsekwencji , zdecydowania w działaniu i osiąganiu celów
- nastawienia na realizację celów sprzedażowych
- doświadczenie w branży ubezpieczeń i odszkodowań mile widziane

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie klientów oraz obsługa dotychczasowych
Podpisywanie umów oraz gromadzenie dokumentacji
Obsługa i kontakt z klientem

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (system prowizyjny)
Możliwość awansu i budowania własnego zespołu
Pracę w młodym zespole
Pomoc i wsparcie z zakresu wiedzy fachowej

Rekrutacja trwa od 04.07.2011 r. do 11.07.2011 r., aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres eksperci85@wp.pl
Kontakt wyłącznie mailowy.

Autor ogłoszenia

Biuro Prawne Eksperci