Przedstawiciel Handlowy - Białystok

Przedstawiciel Handlowy

Miasto: Ogłoszenia Białystok, Region: Lubelskie

Firma MIKA z siedzibą w Ostrołęce, zajmująca się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy chemii budowlanej.

POSZUKUJE !!!!

Przedstawicieli Handlowych
Miejsce pracy: okolice Ostrołęki lub Olsztyna bądź Białegostoku

OBOWIĄZKI

- realizacja założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie
- doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów
- współpraca z obecnymi klientami firmy
- pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach
- pozyskiwanie nowych możliwości sprzedaży produktów oferowanych przez firmę

WYMAGANIA

- uczciwość
- chęć do pracy
- wykształcenie min. średnie
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży (min 1 rok)
- prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji
- zarządzanie czasem – samodzielność planowania czasu pracy
- prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- umowa o dzieło w okresie próbnym
- po okresie próbnym umowa o pracę
- szkolenia produktowe i handlowe
- praca w miłym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
rekrutacja-mika@wp.pl
wraz z klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Autor ogłoszenia

MIKA