Handlowiec - Magazynier - Białystok

Handlowiec - Magazynier

Miasto: Ogłoszenia Białystok, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, lidera wśród producentów materiałów budowlanych ze stali w Polsce, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

HANDLOWIEC MAGAZYNIER
Miejsce pracy: BIAŁYSTOK, woj. podlaskie
Nr ref.: MAGBIAŁYSTOK/08/12

Obowiązki:

• obsługa klientów w zakresie przyjmowania zamówień,
• wystawiania faktur,
• wydawania towaru jak również współpraca z firmami dekarskimi i hurtowniami budowlanymi
• obsługa kasy oddziału

Wymagania:

• minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy (preferowane w branży budowlanej)
• wykształcenie minimum średnie techniczne
• dobra organizacji pracy
• doświadczenie w pracy z komputerem
• uprawnienie i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
• samodzielność, inicjatywa, odpowiedzialność i uczciwość

Oferta:

• Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość wdrażania własnych pomysłów

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres:
magdalena.adamkowska@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „MAGBIAŁYSTOK/08/12”
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 25.08.2012 r.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
INTERIMAX Sp. z. o. o.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Handlowiec - Magazynier