MASTERPRESS SP. Z O. O. ZATRUDNI:Operatorów maszyn do konfekcjonowania opakowań typu shrink sleeve - Białystok

MASTERPRESS SP. Z O. O. ZATRUDNI:Operatorów maszyn do konfekcjonowania opakowań typu shrink sleeve

Miasto: Ogłoszenia Białystok, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:

Zatrudnimy na stałe osoby na stanowisku operator maszyn do konfekcjonowania opakowań typu shrink sleeve. Osoby zatrudnione będą na początku pod stałą opieką doświadczonych pracowników. Istnieje możliwość rozwoju oraz przyuczenia do pracy na innych stanowiskach. Praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

Chęć nauki obsługi maszyn, zaangażowanie w wykonywana pracę. Wykształcenie zawodowe/średnie. Dobry wzrok. Brak uczulenia na środki chemiczne. Uregulowany stosunek do służby wojskowej.Doświadczenie nie jest wymagane. MILE WIDZIANE OSOBY Z II I III GRUPĄ INWALIDZKĄ.

Oferujemy:

Stabilną, stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Pracę na światowej klasy, nowoczesnym parku maszynowym. Szkolenia zawodowe. Umowę o pracę.
Udział w programie lean manufacturing- DOT (Doskonalenie Odpowiedzialność Talent).

Forma kontaktu:

CV, list motywacyjny proszę przesyłać na: plewosz@masterpress.com
Kontakt telefoniczny: Piotr Lewosz (85) 664 75 30 /kom: 0606 795 867.

Autor ogłoszenia

Piotr Lewosz

Telefon: (85) 664 75 30 /kom: 0606 795