Pakowacz - Białystok

Pakowacz

Miasto: Ogłoszenia Białystok, Region: Lubelskie

wymagania:
gotowość do podjęcia pracy dorywczej
chęć i motywacja do pracy
dyspozycyjność
aktualna książeczka sanepidu – mile widziana
status osoby uczącej się/ studenta – mile widziany
obowiązki:
• czyszczenie oraz banderolowanie butelek
• pakowanie butelek w kartony zbiorcze
• etykietowanie
• prace pomocnicze przy magazynowaniu
oferujemy:
pracę na 5h dziennie
atrakcyjne wynagrodzenie
miłą i przyjazną atmosferę w pracy
pracę na umowę o dzieło
praca w środę, 8 czerwca
opis dodatkowy:
Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@new-horizon.eu podając w treści wiadomości numer referencyjny Białystok NH/PAKB/0106. Do CV proszę dopisać klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)

Autor ogłoszenia

New Horizon

Telefon: 583414506