Osoby do wykładania towaru nr ref. WTB/AD/02/11 - Białystok

Osoby do wykładania towaru nr ref. WTB/AD/02/11

Miasto: Ogłoszenia Białystok, Region: Lubelskie

Hands2Work to jedna z najdynamiczniej rozwijających się Agencji Pracy oraz Doradztwa Personalnego na polskim rynku. Specjalizujemy się w nowatorskich rozwiązaniach kadrowych oraz w profesjonalnym doborze pracowników.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Osoby do wykładania towaru nr ref. WTB/AD/02/11

Miejsce pracy: Białystok

Wymagania:

* chęci do pracy

* dyspozycyjność

* motywacja do pracy

Obowiązki:

* wykładanie towaru na półki

* proste prace magazynowe

Oferujemy:

* pracę na nocną zmianę

* możliwość uzyskania dodatkowego dochodu

* stawkę 8,80 zł brutto za godzinę pracy

Opis dodatkowy: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji z podanym numerem referencyjnym (WTB/AD/02/11 ) w temacie maila na adres rekrutacja@hands2work.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Nr certyfikatu o wpisie do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia 6074

Autor ogłoszenia

Hands2work