Operator maszyn CNC - Białystok

Operator maszyn CNC

Miasto: Ogłoszenia Białystok, Region: Lubelskie

Firma Focus HR dla swojego klienta, firmy działającej w branży produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Wymagania :
• Wykształcenie zawodowe (średnie mile widziane)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość maszyn CNC i rysunku technicznego
• Obsługa komputera w stopniu podstawowym
• Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Zadania:
• Praca przy maszynach sterowanych numerycznie (CNC) – laser, plazma, prasa

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja stała + premia)
• Możliwość awansu
• Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres praca.ks@focushr.pl w tytule maila wpisując nazwę stanowiska oraz miasto. Prosimy również o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Autor ogłoszenia

Focus HR

Telefon: 0694-404-829