Stażysta / praktykant - Białystok - Białystok

Stażysta / praktykant - Białystok

Miasto: Ogłoszenia Białystok, Region: Lubelskie

Białystok Financial Consulting, firma posiadająca umowę partnerską z jedną z największych firm doradztwa finansowego o zasięgu ogólnokrajowym, w związku z ambicjami na dynamiczny rozwój poszukuje stażystów / praktykantów, którzy mają podobne aspiracje na stanowisko:

*asystent doradcy finansowego
*miejsce pracy: Białystok

Zadania:
-pomoc w pracy doradcy finansowego
-obsługa biura
-wstępna obsługa Klientów

Wymagania:
-wykształcenie średnie(preferowane wyższe: o profilu ekonomicznym, bankowym, ubezpieczeniowym lub finansowym)
-zainteresowanie rynkiem finansowym i chęć poszerzania wiedzy
-mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży
-mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub w bankowości
-komunikatywność, umiejętność słuchania i nastawienie na potrzeby Klienta
-zaangażowanie, optymizm oraz entuzjazm w działaniu

Oferta:
-możliwość pracy w rozwijającej się firmie, wprowadzającej na rynek nowoczesne systemy planowania i zarządzania finansami
-wdrożenie do pracy doradcy finansowego
-zapoznanie się z szeroką gamą produktów finansowych
-pracę w młodym, dynamicznym środowisku
-możliwość zdobywania nowych doświadczeń
-przyjazną atmosferę pracy
-możliwość odbycia płatnego stażu

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
piotr.frach(at)azfinanse.pl

w temacie wpisując: staz lub praktyka
Dodatkowe Informacje pod nr tel. 504-510-290

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
\'\'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)\'\'

Autor ogłoszenia

Telefon: 504-510-290