Pokojówka/Pokojowy Monachium ! 1000-1500 Eur Netto ! - Augustów

Pokojówka/Pokojowy Monachium ! 1000-1500 Eur Netto !

Miasto: Ogłoszenia Augustów, Region: Lubelskie

Gastro Job Service Agencja Zatrudnienia NR 13346

poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisku Pokojówki/Pokojowego dla niemieckiego pracodawcy w Monachium

MIEJSCE PRACY : Hotel

Wymagania:

Obowiązkowa znajomość j. niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
Doświadczenie zawodowe jako Pokojówka/Pokojowy
Gotowość do odbycia 7 dni próbnych – po tym czasie pracodawca zdecyduje o dalszej współpracy (wynagrodzenie za 7 dni oraz zwrot kosztów podróży w obie strony na podstawie biletu, w razie nie podjęcia dalszej współpracy)
Wyjazd od zaraz
Obowiązki:

Praca przy sprzątaniu pokoi hotelowych
Pomoc przy serwisie śniadaniowym
Oferujemy:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na stałe
Rozpoczęcie pracy od zaraz
Zarobki :Pierwsze 3 miesiące : 6,5 eur netto/h
Po 3 miesiącach: 7,2 eur – 9,4 eur netto/ h
(w zależności od jakości wypełniania obowiązków)
Czas pracy: 120-180 h /miesięcznie, praca w godzinach 05:30-15:00
Zapewnione zakwaterowanie w miejscu pracy 250 eur/ miesiąc
Pracodawca zapewnia bezpłatne śniadania
Prosimy o podanie w tytule wiadomości nr referencyjnego oferty nr. ref PM/05/16

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, wyłącznie w języku polskim na adres e-mail : biuro@gastro-job.pl

Prosimy o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Autor ogłoszenia

Gastro Job Service

Telefon: 535050928

ZdjęciaZdjecia - Pokojówka/Pokojowy Monachium ! 1000-1500 Eur Netto !