Doradca biznesowy - Augustów

Doradca biznesowy

Miasto: Ogłoszenia Augustów, Region: Lubelskie

Work Service S.A. jest liderem na polskim rynku w zakresie usług Human Resources. W związku z ogólnopolskim projektem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta, lidera z branży telefonii komórkowej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Doradca Biznesowy

Nr ref.: DB/DP-10-JB/Augustów

Miejsce pracy: Augustów i okolice

Zadania na stanowisku:

• Sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych do klientów biznesowych i indywidualnych
• Obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych
• Przygotowywanie ofert dla klientów
• Opieka posprzedażowa nad klientem

Od kandydatów oczekujemy:

• Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej
• Wykształcenia średniego
• Umiejętności analitycznego myślenia i racjonalnego podejmowania decyzji pod presją klienta
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych celów
• Komunikatywności
• Wysokiej kultury osobistej
• Dobrej znajomości obsługi komputera (MS Word, Excel)
• Prawa jazdy kat. B

Wybranym kandydatom oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów
• Niezależność w zakresie planowania pracy
• Telefon komórkowy bez limitu rozmów
• Rozbudowany pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych
• Współpracę na zasadzie umowy agencyjnej (istnieje możliwość pracy na podstawie umowy o pracę przez pierwsze 3 miesiące)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie cv wraz z podanym powyżej numerem referencyjnym na adres: cv.olsztyn@workservice.pl

Więcej informacji można uzyskać pod nr let.:89/54 25 300. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)\"