Magister farmacji, Kierownik Apteki - Ulanów

Magister farmacji, Kierownik Apteki

Miasto: Ogłoszenia Ulanów, Region: Lubelskie

Poszukujemy pracowników na stanowisko:
Magister farmacji/Kierownik apteki - Tarnobrzeg
Miejsce pracy: Tarnobrzeg
Opis stanowiska:
- Profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów w zakresie bezpośredniej realizacji recept.
- Doradzanie i udzielanie porad Pacjentom.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe farmaceutyczne.
- prawo wykonywania zawodu.
- Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta.
- Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę.
- Znajomość pakietu Office oraz programów aptecznych /mile widziany Kamsoft/.
- Kreatywność i dobra organizacja pracy.
- Zainteresowanie farmacją i rynkiem aptecznym.
- Dyspozycyjność.
Oferujemy:
- Pełną wyzwań pracę.
- Szerokie możliwości awansów wewnętrznych.
- Stabilność zatrudnienia.
Prosimy o przesłanie CV na adres
e-mail: kadry@mojaapteka.pl
Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bliska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Autor ogłoszenia

Korporacja PP

Telefon: 158221272