Monter płyt gipsowo-kartonowych - Tarnobrzeg

Monter płyt gipsowo-kartonowych

Miasto: Ogłoszenia Tarnobrzeg, Region: Lubelskie

Od kandydatów oczekujemy:
• minimum rok doświadczenia zawodowego,
• komplet własnych narzędzi: drabina, wkrętarka, poziomica, szpachelka, packa, itp.,
• dyspozycyjności i zaangażowania w pracę,
• brak nałogów,
• gotowości podjęcia pracy na terenie województwa podkarpackiego,
• mile widziane brygady,
• mile widziane prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Zakres obowiązków:
• montaż ścianek działowych z płyt g-k,
• montaż sufitów podwieszanych z płyt g-k oraz włókien mineralnych,
• szpachlowanie ścian i sufitów, płyt g-k i łączenia płyt g-k.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne od wkładanej pracy – praca akordowa,
• pracę od zaraz,
• umowę o dzieło,
• szansę na dalszą współpracę.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania swojego CV na adres:
est@est-polska.pl w tytule prosimy wpisać: Monter płyt g-k oraz do kontaktu telefonicznego (017) 862-56-94 pon.- pt. 8:00 – 16:00.

Autor ogłoszenia

EST Sp. z o.o.

Telefon: 17 862 56 94

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Monter płyt gipsowo-kartonowych