Kierownik Budowy KB/701/P - Strzyżów

Kierownik Budowy KB/701/P

Miasto: Ogłoszenia Strzyżów, Region: Lubelskie

Dla Naszego klienta poszukujemy kierownika budowy do pracy w woj.podkarpackim.

Zadania:
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac na budowie
- organizacja czasu pracy podległym pracownikom
- kosztorysowanie robót budowlanych
- rozliczanie budowy

Wymagania:
- umiejętność kosztorysowania robót budowlanych na jednym z programów: NORMA PRO lub ZUZIA
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w stopniu lekkim
- 5 lat doświadczenia na w/w stanowisku pracy
- wykształcenie min. średnie budowlane
- świadectwa pracy
- prawo jazdy kat.B
- niekaralność

Oferujemy:
- możliwość podnoszenia kompetencji na zróżnicowanych budowach w woj. podkarpackim
- umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
- wynagrodzenie ok. 2000 zł

Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- wykształcenie wyższe (budownictwo)

Jeżeli jesteś zainteresowany to wyślij takie dokumenty jak CV, świadectwa pracy (skan), dowód osobisty (skan), uprawnianie kierownicze do prowadzenia budowy (skan) na adres e-mail: vbpraca@gmail.com. W Temacie wiadomości proszę wpisać nr referencyjny KB/701/P.

Autor ogłoszenia

Mateusz

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kierownik Budowy KB/701/P