Kasjer Sprzedawca / Pracownik hali sprzedażowej - Stalowa Wola

Kasjer Sprzedawca / Pracownik hali sprzedażowej

Miasto: Ogłoszenia Stalowa Wola, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: Stalowa Wola
Miejsce pracy: Klient InterKadra

Obowiązki:
- Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
- Wykładanie towaru
Wymagania:
- Aktualna książeczka sanepidowska (obowiązkowo)
- Odpowiedzialność i zaangażowanie
- Dyspozycyjność

Wybranym kandydatom oferujemy:
- Umowę zlecenia podpisywaną z InterKadra
- Zmianowy system pracy
- Elastyczny grafik pracy
- Stawkę godzinową

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres k.smoron@interkadra.pl z dopiskiem:
KS/BB dla Kasjer sprzedawca
PH/BB dla Pracownik hali sprzedażowej
InterKadra Sp. z o.o.

ZdjęciaZdjecia - Kasjer Sprzedawca / Pracownik hali sprzedażowej