Programista PL SQL / Administrator baz Oracle - Stalowa Wola

Programista PL SQL / Administrator baz Oracle

Miasto: Ogłoszenia Stalowa Wola, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Programista PL/SQL / Administrator Baz Oracle
Nr ref.: PL/SQL/JOBS.PL
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Zadania:

* Praca przy tworzeniu systemów aplikacji dla sektora bankowego,
* Realizacja zadań związanych z rozwojem ww. systemów i aplikacji,
* Udział w pracach zespołów projektowych.

Wymagania:

* Dobra znajomość programowania PL/SQL,
* Dobra znajomość środowiska bazodanowego Oracle,
* Dobra praktyczna znajomość tematyka administracji i modelowania baz Oracle,
* Przynajmniej podstawowa znajomość notacji UML,
* Wykształcenie co najmniej średnie techniczne, mile widziane wyższe,
* Umiejętność analizy dziedziny problemu i poszukiwanie rozwiązań,
* Umiejętność pracy w zespole,
* Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

* Wynagrodzenie w postaci podstawy oraz premii,
* Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,
* Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie cv z numerem referencyjnym PL/SQL w tytule maila na adres: it@hr.pl

Autor ogłoszenia

Katarzyna Wierchoła

Telefon: 022 855 42 35