Zastępca kierownika marketu - Sanok

Zastępca kierownika marketu

Miasto: Ogłoszenia Sanok, Region: Lubelskie

F.H.U \"Merkury\" Sp.zo.o prowadzi rekrutację na stanowisko: ZASTĘPCA KIEROWNIKA MARKETU (praca na terenie Podkarpacia lub Małopolski).

Zakres obowiązków: koordynowanie działalności oddziału firmy, dbałość o wysoki poziom obsługi klienta oraz dobre wynki sprzedaży, kierownie pracą zespołu pracowników.

Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie min średnie, doświadczenie w handlu lub zarządzaniu personelem, znajomość branży budowlanej i wyposażenia wnętrz, dobra organizacja czasu pracy, mobilność.

Aplikacje zawierające cv oraz list motywacyjny proszę kierować na adres: praca@merkurymarket.pl 134363888wew602

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz.U.Nr 133 poz. 883)\"

Autor ogłoszenia

F.H.U Merkury\' Sp.zo.o

Telefon: 667663236