Praca w Holandii - pracownik zbioru truskawek - Rzeszów

Praca w Holandii - pracownik zbioru truskawek

Miasto: Ogłoszenia Rzeszów, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta w Holandii, na stanowisko:

Pracownik zbioru truskawek w szklarni

Obowiązki:

-zbiór truskawek w szklarni,
- kontrola jakości zbioru;

Oferujemy:

- zakwaterowanie;

- umowę o pracę;

- dojazdy do i z miejsca pracy.

Wymagania:

- numer SOFI;
-doświadczenie przy zbiorze truskawek;
- znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego;
- prawo jazdy kat.B.

Dane kontaktowe:

pollux.rekrutacja@pollx-international.eu

Autor ogłoszenia

Pollux Sp z o. o.

Telefon: 513353535, 713471725